Rekonstrukce

Nový život do vašeho bydlení

Pokud plánujete rekonstrukci bytu či domu, může to být skutečná radost! Již několik let spolupracujeme se spolehlivou stavební firmou, kterou vede progresivní a kreativní majitel. Právě díky této spolupráci nás rekonstrukce baví!

Pokud se ozvete, společně naplánujeme rekonstrukci Vašeho bydlení dle Vašich přání a za předem dohodnutou a schválenou cenu. Máme za sebou již stovky úspěšně dokončených rekonstrukcí, a to jak pro naše klienty, tak pro naši společnost a ohlasy jsou pozitivní.

Jsme připraveni zahájit rekonstrukci do 2 týdnů a průměrná doba trvání kompletní rekonstrukce bytu je průměrně 2 měsíce. 

S důkladnou péčí a profesionálním přístupem zajistíme, aby rekonstrukce splnila Vaše očekávání. Kontaktujte nás a přenechte nám své bydlení, abychom mu vtiskli nový život plný krásy a funkčnosti.

Rekonstrukce
Zednické práce
Kompletní rekonstrukce bytů a domů
Kominické práce
Elektrikářské práce
Instalatérské práce
Topenářské práce
Podlahářské práce (parkety, vinyl, plovoucí podlahy)
Obkladačské práce všech formátů
Dekorativní stěrky

 

Jak vše probíhá?

  1. Napíšete nám, o co přesně máte zájem. Probereme s Vámi Váš požadavek, představu a předběžný rozsah prací.
  2. Osobní prohlídka, zaměření a konzultace v místě budoucího díla. Osobně se setkáme a nezávazně projednáme řešení, možnosti a Vaše představy. Probereme s Vámi vše potřebné, přes elektřinu, topení, okna, podlahy až po dispoziční řešení. Vyslechnete si naše tipy, rady a inovace pro další zdokonalení. Máme spolupracovníky na všechny stavební profese (elektrikáři, instalatéři, plynaři, kominíci, štukatéři, obkladači, parketáři, malíři, sádrokartonáři až po firmy na výměnu a renovaci oken či dveří).
  3. Rozpočet je klíčovým faktorem pro další spolupráci. Obdržíte od nás návrh rozpočtu dle Vámi nastavených kritérií a požadavků. Následně projdeme položky a odsouhlasíme náklady, tak aby rozpočet odpovídal Vašim představám a finančním možnostem. Po odsouhlasení sepíšeme Smlouvu o dílo a následně uhradíte zálohovou fakturu. S případným úvěrem na rekonstrukci, který pro Vás připravíme zdarma, Vám také dokážeme pomoci. 
  4. Realizace rekonstrukce: Na realizaci Vaší rekonstrukci bude dohlížet zvolený odborný pracovník, který přebírá roli Vaší hlavní kontaktní osoby. Máte-li jakýkoli dotaz, připomínku či se chcete dohodnout na kontrole rekonstruovaných prostor, můžete se na něj obrátit. Pravidelně Vám také zasíláme fotografie aktuálního stavu rekonstrukce, abyste byli vždy informováni. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a proto se snažíme udržovat otevřenou a pravidelnou komunikaci po celou dobu procesu rekonstrukce.
  5. Předání po ukončení díla: V den předání a finální kontroly bude přítomen zástupce stavební společnosti. Dojde ke kontrole provedených prací a bude sepsán protokol o předání, kde budou zaznamenány případné nedostatky a termíny jejich odstranění. Na provedené rekonstrukční práce je poskytnuta záruka 2 roky.

Nabídněte nám i váš byt k prodeji či rekonstrukci.

 

Realizované rekonstrukce

28.Pluku

Bajkalská

Holandská

Chorvatská

Ke Strašnické

Nad Přímaskou

Smolenská

Jsme tu s Vámi již od roku 1998
26 let zkušeností
Tisíce spokojených klientů

Kontaktní formulář

Máte zájem o spolupráci s námi?
Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
lname: email: