Kontakt

VÝBĚR REALITY, s.r.o.
náměstí Míru 1220/3
12000 Praha

Telefon:+420 222 211 111
E-mail:info@vyber-reality.cz
IČO:25676377
DIČ:CZ25676377

Kontakty

Petr Humlhanz

Petr Humlhanz jednatel a spolumajitel společnosti

E-mail: humlhanz@vyber-reality.cz

Petr pochází ze stavařské rodiny, která mu předala vášeň pro stavebnictví již od útlého mládí. Od roku 1995 aktivně působí v tomto oboru a nepřetržitě získává cenné zkušenosti. Během své dlouholeté kariéry se podílel na realizaci stovek obchodů v oblasti rezidenčního bydlení, což mu umožnilo zdokonalit svůj obchodní cit a umění vyhledávat ideální nemovitosti pro nákup a rekonstrukci. Jeho specializací je technická stránka projektů, realizace rekonstrukcí a provozně technická činnost. Primárním zájmem je poskytovat vysoce kvalitní služby a dosáhnout maximální spokojenosti zákazníků. 

Helena Vladyková

Helena Vladyková jednatelka a spolumajitelka společnosti

E-mail: vladykova@vyber-reality.cz

Helena se věnuje realitnímu trhu od roku 1996. Za dobu svého aktivního působení prokázala schopnost efektivní komunikace, nalezení kompromisů a vynikající paměti. Díky těmto dovednostem a schopnostem úspěšně zrealizovala obchody v hodnotě několika miliard korun. Její specializací je posuzování ekonomiky v rámci akvizičního procesu a finančně-provozní řízení. Je schopna identifikovat potenciál pro růst a maximalizaci výnosů z investic do nemovitostí. Své odborné znalosti pravidelně aktualizuje a sleduje aktuální trendy v realitním sektoru. 

Iveta Myslivečková

Ing. Iveta Myslivečková realitní makléřka společnosti

Mobil: +420 776 741 459
Telefon: +420 2222 111 11
E-mail: mysliveckova@vyber-reality.cz

Iveta absolvovala VŠE, obor ekonomická statistika a k profesi realitního makléře ji přivedlo zaměření na oceňování nemovitostí jako certifikovaného odhadce pro účely bank. V realitním oboru pracuje již od roku 2004. Jejím cílem je být průvodcem klientů v každém kroku procesu, který je pro většinu lidí zásadní životní událostí, poskytovat komplexní služby, objasňovat základní právní pojmy a daňové povinnosti. Největší odměnou jsou pro ni spokojení klienti, kteří s důvěrou doporučují její služby dále a opakovaně se na ni obracejí pro radu nebo pomoc při dalších transakcích.

Alina Bulkina

Alina Bulkina asistentka společnosti

Mobil: +420 777 344 643
Telefon: +420 2222 111 11
E-mail: bulkina@vyber-reality.cz

Alinu to již od studií na stavební škole táhlo do realit, proto si vybrala práci v realitní kanceláři. Je zodpovědná za hladký provoz a pečuje o to, aby vše fungovalo tak jak má. Uvědomuje si důležitost koordinace, posloupnost procesů a pomáhá udržovat vysokou produktivitu a spokojenost v týmu. Svým kolegům je za všech okolností pozitivně naladěnou oporou, která se dokáže vypořádat s různými situacemi a najít řešení i v obtížných okamžicích. Kromě toho pečuje o naše portfolio a udržuje kontakt s nájemníky, aby zajišťovala jejich spokojenost a dlouhodobé vztahy s naší kanceláří.  

Helena Rybníčková

Ing. Helena Rybníčková realitní makléřka společnosti

Mobil: +420 777235414
Telefon: +420 2222 111 11
E-mail: rybnickova@vyber-reality.cz

Helena absolvovala stavební fakultu ČVUT a již od roku 2003 se věnuje realitnímu oboru. Úspěšně uskutečnila mnoho prodejů a pronájmů různých typů nemovitostí, včetně rodinných domů, bytů, pozemků, rekreačních a komerčních objektů. V řadě případů aktivně využívá technické znalosti z oboru stavebnictví i z oboru oceňování nemovitostí jako certifikovaný odhadce. Zakládá si na férovém, transparentním a diskrétním jednání a rychlosti vyřízení obchodu k oboustranné spokojenosti. Jejím nejvyšším cílem je mít spokojeného klienta, který se na ní může spolehnout. 

Zde můžete být i Vy!

Máte zájem pracovat v realitách? Pošlete nám na sebe kontakt a staňte se členem našeho týmu.

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Máte zájem o spolupráci s námi?
Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
*
phone: fullname: fname: email: lname: