Investujte s námi

Získejte zajímavý měsíční příjem

Diverzifikujte rizika rozložením svých financí do více zdrojů

Kupujeme nemovitosti v atraktivních pražských v lokalitách, které odolávají cenovým výkyvům a nabízejí potenciál pro dlouhodobý růst a výnos

Investujte s námi

Investování do nemovitostí je vždy jedním z nejbezpečnějších způsobů uložení finančních prostředků, pokud se správně vybere vhodná nemovitost a vytvoří se strategie přizpůsobená účelu investice. Tato forma investování poskytuje stabilitu a dlouhodobý růst, a to i v proměnlivých dobách.

Investování do nemovitostí není na první pohled zdánlivě nic složitého, ale klíčovým rozhodnutím je správný výběr nemovitosti, která odpovídá délce a flexibilitě investice. Díky našim letitým zkušenostem jsme schopni se s těmito atributy úspěšně vyrovnat. Každou nabízenou nemovitost pečlivě zhodnotíme z hlediska tržní hodnoty.

Naše odhady vypracovávají pouze zkušení realitní specialisté. Náš odhad přináší mnohem přesnější výsledky než laické ocenění nemovitosti. Rozlišujeme mezi nabídkovou a prodejní cenou nemovitosti, sledujeme velmi pečlivě chování na realitním trhu, predikujeme ale využíváme i informací z placených cenových map, za které ceny se v dané lokalitě nemovitosti skutečně prodávají. 

Máte možnost využít naši nabídku pro dlouhodobou spolupráci při investování do nemovitostí, stejně jako pro investice s krátkodobějším výnosem. Vše je přizpůsobeno Vašim individuálním požadavkům.

Zároveň však dbáme na to, aby žádná z našich investic do vybraných nemovitostí nezpůsobila ztrátu prostředků, které jste investovali. Bezpečí a spokojenost našich klientů jsou naší prioritou a vždy se snažíme minimalizovat rizika spojená s investicemi, abychom se mohli plně soustředit na dosahování optimálních výsledků.

Díky našemu přístupu k investicím a hodnotám, které sdílíme, jsme schopni dosahovat velmi úspěšných výsledků při nákupu nemovitostí s atraktivními a stabilními výnosy.

 Můžete s námi investovat jak nižší částky, tak řádově desítky milionů korun.

Jsme tu s Vámi již od roku 1998
26 let zkušeností
Tisíce spokojených klientů

Kontaktní formulář

Máte zájem o spolupráci s námi?
Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
fname: fullname: phone: email: lname: